Dzieci w reportażu

Admin bar avatarWykładowca Kategoria
KSA_wsk_dzieci

Terminy

Aktualna lista terminów wszystkich kursów dostępna jest tutaj.

 

Warsztat

Dzieci w reportażu – warsztat rodzinny. Realizacja kilku zdjęć własnego dziecka będącego w interakcji z innym członkiem rodziny i stworzenie mini wystawy online.

 

Wykład

Przed udziałem w warsztatach koniecznie wysłuchaj wykładu!

Prezentacja znanych reportaży z dziećmi w roli głównej, poruszających problematykę samotności dziecka w różnych sytuacjach.

Aby posłuchać wykładu, kliknij w  poniższą grafikę.

 

Opis

Fotografia dziecięca to jeden z najpopularniejszych gatunków fotografii. Bardzo często, gdy rodzi się dziecko kupujemy aparat, by rejestrować ważne momenty. Zaczynamy wówczas operować bardzo popularną i starą dziedziną fotografii a mianowicie fotografią dokumentalną.

Warsztat pozwoli na stworzenie mini wystawy online – dzień mojego dziecka, prezentujący serię zdjęć z danego dnia i pokazujący dziecko w chwilach radości, szczęścia, rozgoryczenia, skupienia itd. Uczestnicy dokonają omówienia zdjęć z uwzględnieniem uwag odnośnie kompozycji, oświetlenia oraz emocji na zdjęciach.

 

Zapisz się na warsztaty

  Imię i nazwisko *
  E-mail *
  Wybierz warsztat *

  Szczegóły

  • Be the first student
  • Duration: 10 weeks
  • Lectures: 0
  Program kursu jest pusty
  Admin bar avatar
  mgr Anna Zborowska

  Ukończyła historię na UP w Krakowie. Odpowiada za prowadzenie zajęć w ramach otwartego studia fotograficznego oraz warsztatów na wydarzeniach partnerskich. Autorka licznych sesji zdjęciowych, w tym dla gazety Wysokie Obcasy oraz sesji w ramach charytatywnych projektów.